.:   Obchodní partneři

Firma David Kuře-Cocktail Servis & bartender's flair show již několik let na trhu gastronomie spolupracuje s vybranými partnery, kde může garantovat kvalitní, seriózní a profesionální přístup ke každému klientovi. Na níže uvedené partnery se můžeme kdykoliv pohodlně obrátit.

Hlavním partnerem naší firmy je společnost Brown-Forman Czech & Slovak republics, která je hlavním distributorem značek Bacardi, Martini, Finlandia, Grey Goose, Jack Daniel's, Bombay Sapphire, Grant's, Glefiddich a další.

Design hotel a restaurace Noem Arch Brno
Jedinečný Design Hotel Brno NOEM ARCH v Brně – Králově Poli symbolizuje loď zakotvenou v přístavu a nabízí širokou škálu služeb i pro ty nejnáročnější zákazníky.
www.noemarch.cz

Grandhotel Brno
Grandhotel Brno je tradiční čtyřhvězdičkový hotel s luxusními klimatizovanými pokoji přímo v srdci města Brna.
www.grandhotelbrno.cz

Hotel Atlantis
Hotel Brno Atlantis vstoupil do povědomí našich klientů jako hotel specializovaný na firemní akce. Hosté našeho hotelu jsou současně v klidném přírodním prostředí a přitom 15 minut od centra Brna.
www.hotel-atlantis.czHM CATERING
Váš profesionální cateringový partner již od roku 1994 zkušený partner pro pořádání společenských akcí - galavečeří, banketů, rautů, svatebních hostin, koktejlů, číší vína, barbecue, coffee breaků, tiskových konferencí, zahradních slavností, narozeninových oslav ..
www.catering.cz

MIMO-LIMIT CATERING
Mimo Limit, eventová, cateringová a svatební agentura, při jejíž každé akci proudí nadčasová elegance s výstřelky současných trendů ruku v ruce tak, aby společně vytvořili originální a nevšední zážitky, které se stanou pro Vaše hosty nezapomenutelnými.
www.mimo-limit.cz

CATERING INFINITO
Naše společnost má mnohaleté zkušenosti s pořádáním akcí a cateringových služeb. Klademe důraz nejen na kvalitní gastronomickou přípravu, technické řešení a doprovodný program ale i na estetickou stránku připravované akce..
www.cateringinfinito.czSVATEBNÍ RÁJ, Michaela Rájová
Každá naše nevěsta je pro nás tou nedůležitější. Proto se spolu s vámi pečlivě věnujeme výběru vašich svatebních šatů
www.svatebniraj.cz

NAIVE Svatební agentura
Svatební šaty 2013, svatební salon Brno, Praha, Bratislava. Svatební agentura, svatební dekorace. Svatební výzdoba, svatební doplńky, svatební šaty do tanečních, svatební šaty na prodlouženou.
www.naive.cz

FOTOGRAFIX STUDIO, Radovan Tesař
Profesionální fotografický a produkční servis, grafické zpracování fotografií.
www.fotografixstudio.cz


Objednávkový formulář      Obchodní podmínky      Partneři firmy Cocktail Servis na Facebooku