.:   Objednávkový formulář

   Po vybraném kurzu je zapotřebí učinit závaznou objednávku, kterou naleznete níže ve formátu (*pdf) ke stažení. Je nutné ji vyplnit dle vyžadujících informací a odeslat ji na adresu barmanskyservis@gmail.com k potvrzení. Až potvrzením objednávky z naší strany se stává plně platnou a zavazující.

   V případě, že nevlastníte scanner či jiné zařízení pro přenos objednávky můžete požadující informace zaslat textovou formou na výše uvedenou emailovou adresu (barmanskyservis@gmail.com). Obratem Vám ji potvrdíme a pustíme se do úspěšné spolupráce.

Pro stažení objednávky klikněte na výše uvedený obrázek

Těšíme se na úspěšnou spolupráci právě s Vámi

Obchodní podmínky Cocktail Servis

   Chtěli bychom Vás upozornit, že odesláním objednávky souhlasíte s níže uvedenými obchodními podmínkami naši společnosti a službu tímto závazně objednáváte. Zároveň bychom Vám chtěli sdělit, že pro platnost objednávky je zapotřebí vyplnit všechny její informace dle uvedeného formuláře. Děkujeme

OBJEDNÁVKA SLUŽEB

   Pro závazné objednání barmanských služeb je zapotřebí stáhnout si náš objednávkový formulář a vyplňit všechny údaje, které jsou nezbytné pro závazné objednání. Po jeho vyplnění musí být oskenován a zaslán elektronickou poštou na naši adresu barmanskyservis@gmail.com k potvrzení. Objednávka nabývá platnosti, potvrzením objednávky dodavatelem David Kuře-Cocktail Servis & bartender’s flair show.

SLEVY / BONUSY

   Slevy a případné bonusy nabízíme klientům, kteří s naší společností David Kuře-Cocktail Servis & bartender’s flair show aktivně spolupracujicí více, než jeden rok či jsou přímým partnerem společnosti David Kuře-Cocktail Servis & bartender’s flair show.

REALIZACE

   Na základě potvrzené objednávky v daný termín a čas produkční team připraví akci, která bude splňovat všechny potvrzené požadavky klienta.
V případě nedodržení požadavků klienta dodavatelem:
Je odpovědný za vzniklé komplikace a případné finanční schodky a dodavatel je tímto povinen udělit klientovi slevu z učtované částky ve výši 15%.

STORNO POPLATKY

   Storno poplatky jsou nedílnou součastí každé objednávky. V našem případě se jedná o krycí poplatek, který chrání naši společnost David Kuře-Cocktail Servis & bartender’s flair show před případnými komplikacemi v rámci zrušení potvrzené akce. Níže uvádíme přehled storno poplatků za případné zrušení potvrzené akce:

- 60dní do akce 20% SP
- 30dní do akce 35% SP
- 15dní do akce 50% SP
- 7dní a méně 90% SP

VYUČTOVÁNÍ SLUŽEB

   Vyučtování barmanských služeb probíhá vždy na místě v hotovosti, po předání celé objednané služby. Po odsouhlasení klienta a předání díla je předložena faktura - daňový doklad na částku, která byla odsouhlasena v objednávce k proplacení.


Objednávkový formulář      Obchodní podmínky      Partneři firmy Cocktail Servis na Facebooku