.:   Koktejly & Show na Vaši firemní či soukromou akci

vhodné pro reprezentační a firemní akce, konference, prezentace, ale také i soukromé oslavy

Mobilní koktejlový bar zajišťujeme na akce všeho typu. Realizujeme jak malé rodinné oslavy, tak i velké firemní akce. Nerozlišujeme náročnost akce. Vždy máme stejný profesionální a zodpovědný přístup ke každému klientovi.

Naše zkušenosti v oblasti koktejlů jsou veliké a proto jsme schopni zvolit vhodné míchané nápoje a sestavit, tak koktejlové menu přímo pro danou příležitost. Měli by jste zájem třeba jen o malé množství koktejlů? Určitě se nebojte nám napsat. Každá akce je pro nás vyjmečná ať je malá, nebo velká.

Za každým mobilním koktejlovým barem je profesionální barman, který má přehled o moderních trendech v nápojové gastronomii a dokáže vždy s úsměvem namíchat lahodné koktejly alkoholické i nealkoholické. U práce za barem využíváme pro hosty metodu Working-flair. Tato metoda Vaše hosty pobaví a překvapí - ve vzduchu se ocitají plné láhve, suroviny a další barové pomůcky.Všechny uvedené ceny jsou bez DPH 21%.


STÁHNĚTE SI CENOVOU NABÍDKU DO SVÉHO POČÍTAČE (*PDF)... Chtěli by jste mobilní bar do Vašich firemních barev a umístit logo? Není problém …
Na náš mobilní bar Vám připravíme na klíč kompletní branding, kde můžete umístit své logo, nebo prezentovaný produkt. Sestavíme na klíč koktejlové menu do barev s Vašim logem a názvy koktejlů můžeme nahradit názvy Vašich produktů. Cena za vytvoření reklamního brandingu desky 1.500,- Kč bez DPH. - zpracování nápojového lístku zdarma.

... Záleží na velikosti akce či počtu koktejlů?
Opravdu nezáleží. Realizujeme akce všeho typu, tedy od malých rodinných oslav až po střední či velké firemní akce.

Neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám poradíme a doporučíme vhodné řešení pro Vaši akci.

Vaše firemní akce v kompletním brandingu Vaší značky:Vaše narozeninová oslava může vypadat třeba takto:
Objednávkový formulář      Obchodní podmínky      Partneři firmy Cocktail Servis na Facebooku